Obavijest za učenike drugih, trećih i četvrtih razreda:

Autor: Administrator , 6. 2. 2017.

Pozivamo vas da nam se pridružite na prezentaciji studija menadžmenta u turizmu i hotelijerstvu u Švicarskoj na prestižnom Hotel and Tourism Institute Switzerland, u utorak 07.02. u 17 sati u Gradskoj knjižnici "Juraj Šižgorić".

Prezentaciju će održati predstavnik fakulteta na engleskom jeziku. Riječ je o fakultetu koji specijalno za hrvatske učenike nudi djelomične stipendije i gdje već studira grupa hrvatskih studenata koji postižu vrhunske rezultate. Švicarska je svjetski lider u obrazovanju za turizam i hotelijerstvo, a HTMI svim svojim studentima nakon završetka studija pomaže da dobiju posao u vodećim svjetskim hotelskim lancima kao i općenito u području businessa i menadžmenta.

Za više informacija posjetite www.bhvedu.com

BHV EDUCATION, ZAGREB, Martićeva 13/1