VELIKI USPJEH NA GASTRO NATJECANJU

Autor: Ljiljana Jelčić Brajković, 25. 2. 2017.

Turističko-ugostiteljska škola Šibenik bila je domaćin GASTRO natjecanja koje se održalo 22. veljače i 23. veljače 2017. u hotelu Olympia u Vodicama.

Vrijedni učenici naše škole i njihovi mentori postigli su izvrsne rezultate te idu na Državno natjecanje u Crikvenicu.

Učenici su se natjecali u sedam disciplina:

1. Pripremanje menu-a ( 1. mjesto GRGO BAČELIĆ mentor Biserka Šmit )

2. Posluživanje menu-a ( 5. mjesto STIPE FISTONIĆ mentor Renata Polegubić Vlaše )

3. Pripremanje hladnog slanog izloška ( 3. mjesto KATARINA MATAS mentor Ljiljana Burazer )

4. Pripremanje barskih mješavina ( 3. mjesto ANTE SAMODOL mentor Renata Polegubić Vlaše )

5. Poslovanje recepcije hotela ( 1. mjesto ANA PERAN mentor Ante Nakić i Vladimira Cvitanović Čenić )

6. Poslovanje putničke agencije ( 2. mjesto MARIJA BURJANEK mentor Anita Čobanov i Vladimira Cvitanović Čenić )

7. Predstavljanje turističkog odredišta- destinacija ( 3. mjesto FABIJAN DODIG mentor Božena Bralić i Vladimira Cvitanović Čenić )

Gastro natjecanje je prošlo u vedrom ozračju a naš školski bend " Rock ponuda " zabavljao je uzvanike natjecanja.

Čestitamo našim učenicima i njihovim mentorima!

Slike s natjecanja pogledajte u foto-galeriji.