STIPENDIJE

Autor: Administrator , 28. 6. 2017.

Obavještavamo Vas da je Visoka škola Zrinski objavila Natječaj za stipendije u vrijednosti preko 335.000,00 kuna.

Natječaj se odnosi:

1. PREDDIPLOMSKI STUDIJ, smjerovi: Ekonomija poduzetništva i Globalna logistika
  2. DIPLOMSKI STUDIJ, smjerovi: Management malih i srednjih poduzeća i Projektni menadžment

Studij se može pohađati redovno, izvanredno ili ONLINE.

Uvjeti za prijavu na Natječaj za preddiplomski studij je odgovoriti na 5 jednostavnih pitanja koja se nalaze na webu Visoke škole Zrinski, a za diplomski studiji je kratko razraditi vlastitu poduzetničku ideju prema unaprijed definirano obrascu koji se također nalazi na webu.

Detaljnije o natječaju može pogledati na www.zrinski.org