REGIONALNO GASTRO NATJECANJE 2018. U ZADRU

Autor: Ljiljana Jelčić Brajković, 16. 2. 2018.

Regionalno Gastro natjecanje održavalo se 15.2.2018. i 16.2.2018. u Zadru. Natjecanje je to svih Turističko-ugostiteljskih škola na području Dalmacije.

Turističko-ugostiteljska škola Šibenik postigla je izvrsne rezultate i plasirala se na Državno natjecanje Gastro koje se održava od 19.3.2018. do 22.3.2018. na Malom Lošinju.

Veliki uspjeh postigli su učenici Turističko-ugostiteljske škole Šibenik u disciplinama Poslovanje recepcije hotela- učenica 4.G razreda PAULA ROMAN pod vodstvom mentora struke Ante Nakića, prof. i mentorice stranog jezika Vladimire Cvitanović Čenić, prof. - 1. mjesto

U disciplini Pripremanje hladnog predjela na tanjuru na Državno natjecanje Gastro ide učenik 3.F razreda kuhara KARLO BRAJKOVIĆ pod vodstvom mentorice Ljiljane Burazer.

Učenici naše škole koji su sudjelovali na natjecanju u ostalim disciplinama su: Valentina Višnjić 3.F mentorica Sanja Ivanović, Enrico Krluk 3.E mentorica Renata Polegubić Vlaše, Antonio Vitić 3.E mentor Nikola Nimac, Roka Škarica 4.G mentorica Anita Čobanov, Ivo Perica 4.G mentorica Božena Bralić i mentorica stranog jezika Vladimira Cvitanović Čenić.

Čestitke svim učenicima i njihovim mentorima!