POMOĆNIK MINISTRICE U POSJETI NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Ljiljana Jelčić Brajković, 15. 6. 2018.

U četvrtak, 14. lipnja 2018. našu školu posjetio je pomoćnik ministrice gosp. Vlado Prskalo koji je povodom osnivanja Regionalnog centra kompetencija obišao sve škole u županiji. Našu školu posjetio je u nazočnosti dožupana šibensko-kninske županije Nikole Blaževića i pročelnice za prosvjetu Dijane Ercegović. Na radnom ručku u školskom restoranu bila je naša ravnateljica s ostalim ravnateljima srednjih škola.

Učenici kuhari sa svojim nastavnicama pripremili su ručak za uzvanike, a učenici konobari u pratnji svojih nastavnika posluživali su nazočne u okviru posljednjih vježba ove školske godine. Pomoćnik ministrice pohvalio je naše učenike i bio je zadovoljan obilaskom naše škole.

Ravnateljica škole Senka Dodig zahvalila se uzvanicima i pomoćniku ministrice gosp. Vladi Prskalu na posjetu našoj školi.