Učenik Jakov Novokmet kao turistički vodič obranio završni rad

Autor: Ljiljana Jelčić Brajković, 28. 6. 2018.

Učenik naše škole 4.H razreda Jakov Novokmet danas, 28. lipnja 2018. pod vodstvom mentorice Vladimire Cvitanović Čenić i pred članovima povjerenstva obranio je svoj završni rad pod nazivom „ Šibenik Sightseeing Tour „. Učenik je u ulozi turističkog vodiča šetnjom gradom objašnjavao i pokazivao svojim profesorima kulturno-povijesne znamenitosti grada i to na engleskom jeziku. Jakov se izvrsno snašao u ulozi turističkog vodiča i poznavanju engleskog jezika te je na dobar način prezentirao i pokazao svoje znanje i vještine koje je stekao tijekom školovanja u našoj školi kao hotelijersko-turistički tehničar.