UČENICA ANA BAKMAZ OSVOJILA 2. MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ TALIJANSKOG JEZIKA

Autor: Ljiljana Jelčić Brajković, 26. 4. 2021.

Državno natjecanje iz talijanskog jezika održalo se on-line od 22.4-23.4.2021. Učenici Turističko-ugostiteljske škole Šibenik natjecali su se u dvije kategorije: početnici i nastavljači.

U kategoriji početnici učenica ANA BAKMAZ pod vodstvom mentorice Višnje Juras, prof. osvojila je izvrsno drugo mjesto na Državnom natjecanju iz talijanskog jezika.

U kategoriji nastavljača učenice Lea Mikuličić i Paula Crljen osvojile su četvrto i sedmo mjesto pod vodstvom mentorice Višnje Juras, prof.

Čestitke učenicama i mentorici!