SUSRET NAŠIH UČENIKA S BISKUPOM ROGIĆEM

Susret vjeroučenika koji su sudjelovali na ovogodišnjoj Vjeronaučnoj olimpijadi sa šibenskim biskupom Tomislavom Rogićem upriličen je u ponedjeljak, 24. svibnja u prostorijama Katoličke osnovne škole u Šibeniku.

Na prijemu kod biskupa pod vodstvom č.s. Elizabete Glasnović bili su učenici naše škole koji su sudjelovali na županijskom i školskom natjecanju iz vjeronauka i koji su osvojili 3. mjesto: Franka Juraga, Ana Begonja, Daniela Jurić, Gabriela Bušac  i Jakov Milovac, Lucia Bačić, Šime Mijić.

Biskup Rogić učenicima je zahvalio na uloženom trudu i radu ,te je istaknuo kako vjeruje da je za naše učenike Vjeronaučna olimpijada bila korak više u prihvaćanju i razumijevanju, stapanju i suživljavanju s Božjom Riječi. Po tome su pobjednici za cijeli život, kazao je biskup učenicima.

objavio: Ljiljana Jelčić Brajković   datum: 25. 5. 2021.