" Naše gore list- TUŠ-evac!"

Autor: Ljiljana Jelčić Brajković, 3. 6. 2021.

Nakon što je završio Turističko-ugostiteljsku školu Šibenik, smjer kuhar, naš bivši učenik GRGO BAČELIĆ istaknuo se kao perspektivni mladi kuhar, te je radio u renomiranom restoranu Pelegrini i zagrebačkom restoranu Kut 510 gdje je usavršio svoje kulinarske vještine.

Ponosni smo na našeg bivšeg učenika jer je dobitnik kulinarske stipendije projekta Raise the Bar koja će mu omogućiti da svoje kulinarsko umijeće dodatno usavrši na učilištu Le Cordon Bleu.

Grgo je istaknuo kako je ova stipendija ostvarenje njegovog sna i veliki korak u karijeri, te se raduje učenju novih kulinarskih tehnika koje pruža učilište i primjenjivanju u gastronomiji.

Čestitke našem bivšem učeniku!