PORTAL E-LEKTIRE U NOVOM RUHU

Autor: Administrator , 25. 5. 2021.

Na Portalu e-lektire učenici osnovnih i srednjih škola, kao i njihovi nastavnici, mogu pronaći cjelovita književna djela hrvatskih i stranih pisaca u različitim digitalnim formatima prilagođenima suvremenim standardima responzivnosti i korištenju na različitim uređajima. Riječ je o više od 370 književnih djela, 160 zvučnih knjiga, 52 literarna kviza, 52 audiomamca, 52 metodičkih instrumentarija i 5 videomamaca. Pristup lektirnim djelima u potpunosti je besplatan za korisnike obrazovne zajednice, ali i za sve ostale zaljubljenike u knjige i čitanje.