PREDSTAVLJEN PROJEKT " ZAJEDNO DO ZNANJA UZ VIŠE ELANA "

Autor: Ljiljana Jelčić Brajković, 18. 5. 2017.

U Turističko-ugostiteljskoj školi 17. svibnja 2017. predstavljen je projekt Šibensko-kninske županije " Zajedno do znanja uz više elana " pomoćnici u nastavi s učenicima s teškoćama.

Profesorima naše škole projekt je predstavila koordinatorica, defektologinja Helena Grubišić iz Osnovne škole Jurja Šižgorića.

Predavanje je bilo edukativno, zanimljivo i stručno gdje je koordinatorica Grubišić profesorima približila ulogu pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama.

Istaknula je bitnu suradnju pomoćnika u nastavi s nastavnicima, roditeljima i školom te njegovu bitnu ulogu u pomoći učeniku s teškoćama u svladavanju nastavnog procesa i stručne prakse.

Predavanje je bilo poučno i zanimljivo jer i naša škola ima pomoćnika u nastavi učeniku s teškoćama.