PROJEKT TUŠ " KONOBARI KAO ZVIJEZDE "

Projekt Turističko-ugostiteljske škole Šibenik „ Konobari kao zvijezde „ koji se od rujna intenzivno provodi kroz suradnju škole i šibenskih ugostitelja, Barcode, Vintage bar, Azimut, Vino&Ino, tvrđava Barone i završnica je u Vijećnici.

Unutar tog projekta 12 učenika škole, koji su se javili na školski natječaj za ovaj projekt,  u grupama po tri rotiraju se po spomenutim ugostiteljskim objektima.  Cilj je podizanje konkurentnosti učenika na tržištu rada podizanjem kompetencija i razvijanjem  dodatnih barmenskih i barističkih  vještina. Mentori su Nikola Nimac i Renata Polegubić Vlaše.

Unutar projekta je organizirano i natjecanje u Barcode pod nazivom Bar battle vol. 2 na kojem je učenik Turističko-ugostiteljske škole Šibenik KARLO ŠUPE osvojio prvo mjesto u juniorskoj konkurenciji, njegov mentor je Nikola Nimac, prof.  Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na izvrsnim uspjesima, ali i partnerima u projektu na suradnji i podršci u projektu Konobari kao zvijezde!

objavio: Ljiljana Jelčić Brajković   datum: 16. 11. 2019.