Edukacija za rad u programu za recepcijsko poslovanje

Učenici Turističko-ugostiteljske škole Šibenik od ove nastavne godine u smjeru hotelijersko-turistički tehničari moći će iz predmeta Organizacija poslovanja poduzeća u trećem razredu veći dio vježbi izvoditi u posebnom programu za rad recepcije čime stječu dodatnu konkurentnost na turističkom tržištu za rad u hotelima i ostalim ugostiteljskim objektima za smještaj.

Temeljitu edukaciju za rad u programu za recepcijsko poslovanje prošli su nastavnici struke Ante Nakić, Anita Čobanov i Diana Svirčić te će svoje znanje prenijeti učenicima hotelijersko-turističkog programa.

Edukacija nastavnika struke odnosila se na osnovne alate u aplikaciji vezano uz poslovanje recepcije, rezervaciju, ponudu, prijavu i odjavu gostiju, naplatu računa te evidenciju svih podataka između hotelskih odjela.

objavio: Ljiljana Jelčić Brajković   datum: 19. 11. 2019.