« Lipanj 2020 »

Obavijest roditeljima i učenicima - online nastava

Poštovani roditelji i učenici,

Ministarstvo znanosti i obrazovanja (MZO) uputilo je škole na pripremne aktivnosti vezane uz organizaciju nastave na daljinu uz pomoć informacijske tehnologije kako bi u slučaju eventualne promjene sigurnosne situacije učenicima i nastavnicima osigurali učenje i poučavanje na daljinu.

U slučaju promjene sigurnosne situacije te kod aktivacije Online nastave učenici su dužni prijaviti se u Online učionice kojima pripadaju klikom na link u nastavku. Kako bi se učenici mogli prijaviti u Virtualne učionice potrebno se prvo registrirati u Teams mrežu putem office365.skole.hr (AAI@EduHr Prijava) sustava.

Upute za registraciju na Teams mrežu nalaze se u priloženom dokumentu.

Poštovani roditelji i učenici,

Upute za registraciju na Teams mrežu nalaze se u priloženom dokumentu.

Priloženi dokumenti:
Prijava_na_Teams.pdf (265.45 KB)

objavio: Marin Miletić   datum: 13. 3. 2020.