Terenska nastava u luksuznom hotelu Heritage Life Palace

Autor: Maja Šintić, 23. 5. 2023.

Učenici 1.G razreda posjetili su Hotel Life Palace.

Učenici 1.G razreda posjetili su hotel Heritage Life Palace u sklopu terenske nastave.

Odgovorna osoba od strane hotela gospođa Marina Vundać, šefica recepcije ukazala ne na napore i aktivnosti u podizanju kvalitete pružanja usluga u hotelu, s aspektom na konkretnim modelima primjene u odjelu hrane i pića. Istaknuto je kako hotel u komunikaciji s drugim dionicima, istovremeno jednaku pozornost pridaje ekonomskom, društvenom i okolišnom čimbeniku, dok društveno odgovorno poslovanje za hotel predstavlja poslovni model i alat upravljanja u kojem se dobit ostvaruje na društveno odgovoran način. Pristup gostu, kompetencije zaposlenika i beskompromisni rad na kvaliteti usluge ili proizvoda određuju svaki turistički proizvod.

U predvorju hotela s zaposlenicima se komuniciralo kako rad u turizmu može biti izvrstan izbor karijere za one koji uživaju raditi s ljudima, svakodnevno učiti nove vještine i biti dio dinamičnog radnog okruženja. Pritom rad u samom hotelu nudi mnoštvo prilika, razvoj karijere i omogućuje razvoj mnogih vještina koje se mogu primijeniti u drugim područjima života ili buduće karijere. Ova industrija je uzbudljiva jer ne postoje dva ista dana.

Zahvaljujemo zaposlenicima  Heritage Life Palace  na srdačnom prijemu!