preskoči na sadržaj
vijesti

Raspored individualnih konzultacija

Ime i prezime

Dan i vrijeme individualnih konzultacija

Dan i vrijeme primanja roditelja (razrednici)

VIŠNJA JURAS

UTORAK, 2.SAT

/

SABINA BARANOVIĆ

PETAK, 3.SAT

PETAK, 3.SAT

ANITA ČOBANOV

SRIJEDA, 2.SAT

/

BOŽENA BRALIĆ

ČETVRTAK, 4.SAT

ČETVRTAK, 5.SAT

SANJA MENĐUŠIĆ

PONEDJELJAK, 4.SAT

/

SANDA NJEGIĆ

ČETVRTAK, 4.SAT

/

DANIJELA BARIŠIĆ

UTORAK, 2.SAT

UTORAK, 2.SAT

VESNA KLJAIĆ

PONEDJELJAK, 4.SAT

PONEDJELJAK, 4.SAT

JAGODA GRBELJA

UTORAK, 2.SAT

/

SLAVKA BUDIMIR

ČETVRTAK, 4.SAT

 

TEA MRŠA

ČETVRTAK, 3.SAT

 

MARIN MILETIĆ

PONEDJELJAK, 7.SAT

 

TOMISLAV ŠEVO

PONEDJELJAK, 6.SAT

 

DIANA SVIRČIĆ

UTORAK, 4.SAT

UTORAK, 4.SAT

V. CVITANOVIĆ ČENIĆ

ČETVRTAK, 6.SAT

 

D.MIKULANDRA

SRIJEDA, 2.SAT

 

SANJA GRGUREVIĆ

SRIJEDA, 3.SAT

 

RENATA P. VLAŠE

PETAK 6.SAT

 

SANJA DEUR

PONEDJELJAK, 3.SAT

 

ANTE NAKIĆ

UTORAK, 4.SAT

UTORAK, 4.SAT

HELENA BABIĆ

PONEDJELJAK, 7.SAT

 

LJILJANA BURAZER

PON/PET, 4.SAT

 

SANJA IVANOVIĆ

PETAK, 5.SAT

PETAK, 5.SAT

DIJANA M.MILIKIĆ

ČETVRTAK, 3.SAT

ČETVRTAK, 3.SAT

NIKOLA NIMAC

SRIJEDA, 5.SAT

SRIJEDA, 5.SAT

 VEDRANA NERALIĆ STRUGAČEVAC

SRIJEDA, 1.SAT

 

ELIZABETA GLASNOVIĆ

PETAK, 3.SAT

 

IGOR DVORŠČAK

SRIJEDA, 3.SAT

PONEDJELJAK 17.15 I 11.15

BISERKA ŠMIT

UTORAK, 6.SAT

UTORAK, 6.SAT

JOSIP FRIGANOVIĆ

UTORAK, 1.SAT

UTORAK, 4.SAT

POLIĆ MIRJANA

UTORAK, 3.SAT

 

TOMISLAV BAŠIĆ

PETAK, 5.SAT

 

MARIO MALADA

ČETVRTAK, 3.SAT

 

  :: opširnije :: 


objavio: Maja Šintić  datum: 1. 10. 2019. 11:28

Raspored polaganja razlikovnih ispita za nastavak obrazovanja

Objavljuje se raspored polaganja ispita za nastavak obrazovanja na višoj razini kvalifikacije u školskoj godini 2019./2020. 

  1. Hrvatski jezik za 1. razred - 28.11./5.12.
  2. Hrvatski jezik za 2. razred - 13.2./20.2.
  3. Hrvatski jezik za 3. razred - 2.7./9.7.
  4. Povijest za 2.razred - 10.12./17.12.
  5. Povijest za 3.razred - 14.4./21.4.
  6. Engleski jezik za 1. razred - 21.11./28.11.
  7. Engleski jezik za 2. razred - 6.2./13.2.
  8. Engleski jezik za 3. razred - 18.6./25.6.
  9. Njemački za 1. razred - 12.11./19.11.
  10. Njemački za 2. razred - 3.3./10.3.
  11. Njemački za 3. razred - 9.6./16.6.
  12. Francuski za 2. razred - 17.3./24.3.
  13. Francuski za 3. razred - 10.6./17.6.
  14. Matematika za 1. razred - 20.11/27.11.
  15. Matematika za 2. razred - 1.4./8.4.
  16. Matematika za 3. razred - 1.7./8.7.
  17. Računalstvo za 3. razred - 1.6./8.6.
  18. Geografija za 2. razred - 6.4./13.4.
  19. Geografija za 3. razred - 4.5./11.5.
  20. Poslovna psihologija s komunikacijom za 2. razred 18.12./08.01.
  21. Statistika za 3. razred - 21.5./28.5.
  22. Knjigovodstvo s bilanciranjem za 3. razred - 7.5./14.5.
  23. Ugostiteljstvo za 1. razred - 22.10./29.10.
  24. Organizacija poslovanja poduzeća za 2. razred - 7.1./14.1.
  25. Organizacija poslovanja poduzeća za 3. razred - 21.4./28.4.
  26. Daktilografija za 1. razred - 7.11/14.11.
  27. Praktična nastava za 2. razred - 31.8.
  28. Praktična nastava za 3. razred  -31.8.
  29. 3x182 sata stručne prakse - 546 sati  -31.8.

Svi ispiti polažu se u vrijeme individualnih konzultacija s nastavnicima čiji je raspored objavljen na stranicama škole > Nastava > Oglasna ploča i u sekciji Kutak za roditelje. 

  :: opširnije :: 


objavio: Maja Šintić  datum: 27. 9. 2019. 16:33
» Arhiva naših vijesti    
 


Oglasna ploča

Korisni linkovi
Lista linkova je prazna




preskoči na navigaciju