NAGRAĐENI UČENICI I PROFESORI NA IZLETU U ZAGREBU

Autor: Ljiljana Jelčić Brajković, 4. 12. 2017.

U subotu, 2. prosinca 2017. ograniziran je jednodnevni izlet u Zagreb. Izlet je bio nagrada učenicima koji su proteklu školsku godinu imali odličan uspjeh, uzorno vladanje i bili aktivni i uspješni u izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima.

Učenici i profesori družili su se na zajedničkom ručku u restoranu i posjetili su Meštrovićev paviljon, multimedijsku izložbu Nikola Tesla " Mind from the Future".

Izložba predstavlja uvid u život i djelo svjetskog vizionara kroz multimedijski pristup ali i kroz interpretaciju Nikole Tesle djelima suvremenih umjetnika.

Učenicima se iznimno svidjela izložba čiji je cilj pozicionirati Teslu kao hrvatsku kulturnu baštinu, promovirati i potaknuti umjetničku izvrsnost i originalnost.

Nakon izložbe učenici su šetali Zagrebom i sudjelovali u paljenju adventske svijeće na Zrinjevcu. Šarenilo svijeća, kućice s hranom i pićem i cijeli adventski ugođaj oduševio je naše učenike.

Povratak je bio u kasnim satima a izlet je prošao u lijepom i ugodnom druženju.