BROŠURA HRVATSKIH ŽELJEZNICA

Autor: Administrator , 20. 2. 2018.

Nedavni tragični događaj u kojem je od strujnog udara, uslijed penjanja na vagon, smrtno stradao maloljetnik na Zapadnom kolodvoru u Zagrebu, ponukao je HŽ  na pokušaj da što više mladih osvijesti o opasnostima neovlaštenog kretanja unutar pružne mreže i na željezničkoj infrastrukturi.

HŽ Infrastruktura već godinama provodi edukativno-preventivne akcije "Vlak je uvijek brži" i "Stvaraj, ne uništavaj".

Kad se radi o opasnostima koje prijete od strujnog udara izrađena je brošura koja se nalazi na slijedećem linku:http://www.hzinfra.hr/wp-content/uploads/2017/01/opasnost-od-strujnog-udara-uz-prugu-brosura.pdf.

ili je možete pronaći u privitku.

Priloženi dokumenti:
Brosura_HZ.pdf (665.04 KB)