UČENICI NAŠE ŠKOLE NA FILMSKOJ MATINEJI FESTIVALA PRAVA DJECE

Autor: Ljiljana Jelčić Brajković, 18. 10. 2018.

U srijedu 17. listopada 2018. u jutarnjim satima profesorica Sabina Baranović i profesor Josip Friganović vodili su učenike novinarske i povijesne grupe na filmsku matineju Festivala prava djece 2018. u multipleks kino Cinestar Šibenik.

Festival prava djece slavi jubilarnu 10. obljetnicu i promiče dječja prava i dječje stvaralaštvo. Kratkometražne filmove osmislila su i snimila djeca iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Makedonije i Amerike.

Učenicima naše škole svidio se izbor najboljih filmova stvaralaštva mladih koji su i njihovi  vršnjaci.

Teme filmova i ugodno druženje ostavile su dobar dojam na naše učenike.