OPROŠTAJ OD UMIROVLJENIKA

Autor: Senka Dodig, 3. 9. 2014.

U petak, 29. kolovoza 2014. u čast naših profesora koji odlaze u zasluženu mirovinu: Alemke Jurić, Krste Spahije, Josipa Blaževića i Dragomira Cvitana, organiziran je domjenak na kojem su se sa par prigodnih riječi osvrnuli na svoj radni vijek proveden u školi. Većinu misli, vrlo nadahnuto, naveo je prof. Krste Spahija (govor u cjelini možete pročitati u privitku).

Ravnateljica je rekla da je vrlo teško nakon tako dojmljivog govora bilo što reći, a da bude vrijedno govorenja jer su riječi siromašne da bi mogle opisati jedan radni vijek, prebogat iskustvima pa se njezin govor sveo na konstataciju koliko smo svi slični, kako govorimo istim jezikom jer smo grizli isti kruh i to potkrijepila pjesmom Tina Ujevića - Pobratimstvo lica u svemiru (također u privitku).

Više slika u fotogaleriji.

Priloženi dokumenti:
POBRATIMSTVO_LICA_U_SVEMIRU.docx (11.65 KB)